Hillsa Divani
Site Başlığı Hillsa Divani
Site URL http://www.hillsa.com
Kategori Reklam
Anahtar Kelimeler modern, kaliteli, ferah, şık, uygun fiyat
E-posta info@hillsa.com
Site Tanıtımı 1996 yılında üretime başlamış olan firmamız gelişen ve değişen modayı tecrübesi ile harmanlayarak kısa vadede çok yol kat etmiştir. Şuan Türkiye’nin en büyük modern koltuk üreticilerinden biri olan firmamız bu başarısını dünya standartlarına taşımayı hedeflemektedir. Sahip olduğu dinamik çalışma arkadaşlarıyla birlikte kaliteyi yüksek teknolojiyle işleyen Hillsa Divani, ürünlerini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Yurtiçinde gelişmekte olan tüm bölgelerde satış noktasına sahip olan firmamız 10'un üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla, dünyaca tanınan bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek ilerleyen firmamız ürünün üretiminden, kullanıcısına ulaşmasına kadar kat ettiği yolda, kaliteli bir hizmet anlayışı yürütmektedir.

Firmamız, müşterilerimizin kullanırken keyif alacağı ve hayatlarını kolaylaştıracağı ürünler tasarlamayı hedeflemektedir. Kendi tasarladığımız, patentleri bize ait olan mekanizma sistemlerini uyguladığımız ürünlerimizde, fonksiyonellikle modernliği harmanlayarak bu uyumu ürünlerimize yansıtıyoruz.

Kaliteli işlerin ardında mutlak organize ve dinamik takım ruhuna sahip bir ekibin var olması gerektiğine inanan firmamız, bu düşünceyle çalışanlarını ve tedarikçilerini kendisine ortak olarak kabul etmektedir.

Bizler Hillsa ailesi olarak kaliteden ödün vermeden, daha çağdaş ve yaşanılabilir mekanlar oluşturmak için müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam etmeyi hedefliyoruz. 
 
Türk Blog Linkleri © 2011 DheTemplate.com & Main Blogger. Supported by Makeityourring Diamond Engagement Rings

Site Ekle