TURKCC
Site Başlığı TURKCC
Site URL http://www.turkcc.com
Kategori Seçin İnternet
Anahtar Kelimeler araba qwer
E-posta ahmet_21@hotmail.com.tr
Site Tanıtımı(İsteğe Bağlı) Çağrı Merkeziniz Olursa Ne Olur ?
Çağrı Merkezi Esnek Çağrı Karşılama
Telekom şebekesi üzerinden gelen müşteri aramaları, Çağrı Merkezimiz üzerindeki robot operatör menüde yer alan müşteri hizmetleri, satış, çağrı merkezi vb. tanımlamalar tuşlanarak veya doğrudan çağrı merkezine yönlendirilir. Çağrı merkezinin yoğun olduğu sürelerde beklemeler sırasında müşterilere önceden kaydedilmiş anonslar dinletilir ve bekleme sıraları belirtilir.
Çağrı Merkezi Mekandan Bağımsız Sistem
Çağrı Merkezi Çalışanları IP telefonlar ile internete bağlandıkları her noktadan çağrı kabul edebilirler, çağrı başlatabilir veya aktarabilirler. Mekandan bağımsız çalışma yöntemi ile operatörler şirket merkezinden dışında herhangi bir mekandan, hatta farklı şehirlerden ve ülkelerden sistem üzerinde çalışabilirler.
Çağrı MerkeziMüşteri Memnuniyeti
Çağrı Merkezi müşteri memnuniyeti odaklı bir sistemdir. Çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek dağıtacak mekanizmalara sahiptir. Arayanları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine bağlar. Böylece bekleme süresini en aza indirir. Operatörlerin profillerine göre (becerileri, uzmanlıkları, tecrübeleri) belli müşterilere belli operatörlerin cevap vermesi sağlanabilir. Tanımı yapılan gruptaki müşteri temsilcileri sıraları dolduğunda gelen çağrı bekletilir ya da diğer kuyruklara transfer edilir. 
 
Türk Blog Linkleri © 2011 DheTemplate.com & Main Blogger. Supported by Makeityourring Diamond Engagement Rings

Site Ekle